Kategorie:  HouseIQ   Wiedza   Nowość   Recenzje    

Artykuły:
Nowa strona HouseIQ
Nowa strona HouseIQ

Działalność na rynku IoT rozpoczęliśmy w 2018 roku. Od tego czasu zaufało nam duże grono pasjonatów urządzeń do inteligentnego domu, a w naszym sklepie internetowym zrealizowano ponad 115 tysięcy zamówień. Jesteśmy liderami w sprzedaży detalicznej na polskim rynku. Uważnie słuchamy opinii klientów, przez co postanowiliśmy nieco poprawić jakość naszej platformy. Wprowadzamy zmiany graficzne i wzbogacamy stronę o treści informacyjne. Zależy nam na Waszym komforcie przy wyborze produktów i korzystaniu ze sklepu.  W związku z czym dzisiaj startuje wersja beta, którą będziemy systematycznie ulepszać

Minimalizm i estetyka

Nowa strona to ukłon w kierunku wartości z jakimi identyfikujemy się i postępu technologicznego. Postawiliśmy na spójność i uproszczoną komunikację. Zamiast krzykliwych elementów graficznych wprowadziliśmy bardziej czytelne treści. Powstały bloki tematyczne związane z nowymi dostawami, a także wybranymi produktami z różnych segmentów urządzeń do inteligentnego domu. W tym przypadku zyskują stali klienci, którzy zjedli zęby na urządzeniach smart, mając ułatwiony dostęp do odpowiednich produktów, ale również osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z urządzeniami z naszej oferty.

Produkty zyskały na ulepszonej wersji opisów. Zbadaliśmy dokładnie jak korzystacie z naszej strony i usprawniliśmy opisy produktów w formie wizualnej.

Przyjemność z zakupów na urządzeniach mobilnych

Duża część naszych klientów korzysta z mniejszych urządzeń elektronicznych. Poprawiliśmy interfejs na telefony i tablety. Strona na mniejszym ekranie jest bardziej czytelna. Wprowadzone zmiany dotyczą całej strony, włącznie z listami produktów i treściami informacyjnymi.

Centrum wsparcia i artykuły

Aktualnie pracujemy nad rozwojem centrum pomocy, aby ułatwić dostęp do niezbędnych informacji. Powstała strona informacyjna mająca na celu dostęp do najpotrzebniejszych wątków na wyciągnięcie ręki. Planujemy rozbudować materiały o obszerne treści związane z najczęściej zadawanymi pytaniami dotyczącymi obsługi sklepu, zamówień oraz samych urządzeń smart.

Nasz dział kreatywny ściśle współpracuje z technikami, aby dostarczyć dodatkowe treści na bloga. W najbliższym czasie rozwiniemy artykuły o tematy poświęcone technologii i użytkowaniu produktów inteligentnych do Twojej przestrzeni.

Dziękujemy, że jesteście z nami i życzymy udanych zakupów!

Szukaj przedmiotów kompatybilnych z: 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl