Artykuły:
OXT z nowymi kontrolerami LED 0
OXT z nowymi kontrolerami LED

Nowe produkty z ramienia OXT to poszerzenie aktualnej oferty do inteligentnego domu. Polska marka rozwija się w przewrotnym tempie i dominując sektor sterowników przekaźnikowych dopuszkowych oraz na szynę DIN zaproponowała kolejne urządzenia do zarządzania oświetleniem LED. 

OXT Kontroler LED ZigBee + RF RGBW+CCT TUYA

Urządzenie umożliwia kontrolę pełnego zakresu 5 rodzajów taśm LED - WW, CW, RGB, RGBW i RGB+CCT. Z podstawowych funkcji można ustawić taśmy LED w zakresie 16 milionów kolorów dostępnych w palecie barw, ponadto dostępna jest pełna kontrola temperatury barwy, jasności oraz ściemniania oświetlenia. 

Standardem w urządzeniach jest również pełna automatyzacja z urządzeniami peryferyjnymi, czy choćby automatyczne włączanie lub wyłączanie za pomocą harmonogramów. A do zupełnej wygody kontroler posiada funkcję sterowania zdalnego, dzięki aplikacji Tuya lub głosem za pomocą Asystenta Google i Amazon Alexa (kwestia podłączenia odpowiedniej bramki ZigBee). 

Najbardziej zaawansowany model z pośród kontrolerów LED posiada kilka istotnych nowych funkcji.

Użytkownicy skorzystają na inteligentnych scenach lub nowości w postaci synchronizacji muzyki wykrywanej przez wbudowany mikrofon w telefonie. Wystarczy włączyć ulubioną muzykę i wybrać w aplikacji opcję synchronizacji. Mikrofon od razu wczyta dane z mikrofonu i dostosuje oświetlenie do rytmu muzyki. 

Niespodzianką dla osób, które stawiają na jeszcze większą kontrolę jest dodanie do modelu komunikacji RF, przez co od dzisiaj można sterować również za pomocą pilotów i ściemniaczy na podstawie komunikacji RF - Urządzenie jest kompatybilne z wszystkimi pilotami i ściemniaczami z serii SD dostępnymi w naszej ofercie.

W urządzeniu wykorzystano najnowszy mikroprocesor Tuya, dzięki czemu natywna aplikacja Tuya Smart daje najwięcej możliwości pod względem automatyzacji. 

Producent posłużył się sugestiami użytkowników i zaaplikował dodatkową opcję przywrócenia danych po utracie zasilania lub awarii prądu. Wszystkie ustawienia są zarejestrowane i w przypadku utraty prądu kontroler będzie miał takie same ustawienia użytkownika jak przed awaryjnym wyłączeniem. 

Produkt jest już dostępny w sklepie HouseIQ.pl

Komentarze do wpisu (0)

Szukaj przedmiotów kompatybilnych z: 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl